O mnie

Wiem kim jestem, jednak tak wiele wciąż odkrywam.
Wiem czego potrzebuję, a to dodaje mi sił by trwać w postanowieniach.
Nie ma prostych dróg. To też już wiem.
To kim jestem, zawdzięczam tak wielu osobom.
Pasje, które są obecne w moim życiu rozciągają się w czasie , kurczą, wybuchają ekspresją, by znów zaczaić się na chwilę. Pielęgnuje je starannie, bo są darem jaki dostałam od losu.

Szyję, tkam, haftuję, szydełkuję, szkicuję. Wszystkie te umiejętności zderzyły się ostatecznie w czasie. Powstaje biżuteria, torebki czy akcesoria . Jest to wynik potrzeby działania, poszukiwania form, poznawania. materiałów, technik.

Uwielbiam ten moment, kiedy to po mozolnej pracy, projekt staje się namacalny. Następuje odcięcie zbędnych nitek, dopasowany ostatni koralik. Z drobnych elementów powstał kształt, wzór…a przecież wcześniej były to kamienie, szkiełka i drobne koraliczki !

Biżuteria, którą oglądasz, to efekt mojej cierpliwości i serca, które włożyłam, aby powstała. Wymaga kilka, a w niektórych przypadkach, kilkanaście godzin pracy. Dokładam wszelkich starań, aby była starannie wykonana. 

Pracownia była zawsze. Teraz jest i tu. W tym miejscu mojego życia.  Mam niezwykłą przyjemność podzielenia się z Tobą tym co kocham i potrafię. Mam nadzieję że i Tobie spodoba się to co robię, że znajdziesz tu coś dla siebie. Dokładam wszelkich starań, aby moja biżuteria mogła  towarzyszyć Ci na co dzień, jak również by była uzupełnieniem Ciebie, w wyjątkowych dla Ciebie chwilach .

 

 Pracownia

If You Wish

Beata Sieradzan